Творіння Іоана-Георга Пінзеля експонуватимуться в Луврі

15 04 2009 |

23 роботи майстра Іоана-Георга Пінзеля відібрали для експонування у музеї Лувр (Париж, Франція) члени офіційної делегації з Лувру, які нещодавно побували на Львівщині. Про це розповів начальник управління зовнішніх зв’язків та промоції регіону Львівської обласної ради Тарас Возняк.

Серед робіт, які поїдуть до Лувра, – увесь Годовицький вівтар, який зараз експонується у Музеї Пінзеля у Львові, роботи з Монастириськ, Тернопільського музею, з Івано-Франківського музею, а також одна скульптура із церкви села Рукомиша, що на Тернопільщині.

Також під час візиту було визначено час і місце експонування робіт. Отже, виставки триватиме протягом жовтня – грудня 2011 року у каплиці Людовіка XIV всесвітньовідомого паризького музею.

Як зазначив Тарас Возняк, зараз вирішуватимуться фінансові та технічні питання перевезення робіт на рівні міністерств закордонних справ і міністерств культури України та Франції.

Теги:
1332Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант