Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах

5 06 2009 |

Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах У всіх храмах Києво-Галицького верховного архиєпископства УГКЦ 6 червня буде проведено поминання невинно загиблих у голодоморах та усіх, хто пожертвував своїм життя за любов до Бога, Церкви й народу.
Як повідомив департамент інформації УГКЦ, таке рішення Синоду було прийнято після розгляду листа виконувача обов’язків голови Українського інституту національної пам’яті академіка Ігоря Юхновського, у якому було висловлено прохання організувати молитви за жертви Голодомору.
«Прошу вас організувати у своїх єпархіях та екзархатах таке відзначення, повідомивши та зорієнтувавши ваших отців-душпастирів на належне виконання цієї нашої постанови. Також бажаю пригадати, що таке відзначення не є чистою «новизною», але радше відновленням нашої давньої духовно-патріотичної практики», – написав у листі до єпископів УГКЦ в Україні патріарх Любомир.
Під час дискусій в рамках Синоду було погоджено передати до кафедральних храмів єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні примірники «Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років», які для УГКЦ підготували в Українському інституті національної пам’яті.
Теги:
399







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант