В суботу, 12 листопада 2011 р., Папа Бенедикт XVI прийняв у Ватикані Германа ван Ромпея, Президента Європейської Ради, який також зустрівся з кардиналом Тарчізіо Бертоне, Державним Секретарем Апостольської Столиці, та Архиєпископом Домініком Мамберті, який у держсекретаріаті Ватикану відповідає за міждержавні стосунки, пише Католицький оглядач.
У повідомленні Ватиканського прес-центру читаємо, що розмови, які відбулися в щирій атмосфері, стали нагодою для обміну думками про міжнародну ситуацію та вклад, який Європейському Союзові хоче запропонувати Католицька Церква.
Крім того, заторкнуто питання сприяння правам людини, особливо – релігійній свободі.

Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту
