У США найпопулярніші імена – біблійні

8 06 2012 |

Адміністрація соціального забезпечення (SSA) опублікувала список найпопулярніших імен за 2011 рік, якими називають дітей в США. Імена біблійного походження зайняли перші 10 місць, – повідомляє Сatholicnews з посиланням на invictory.org.

 

 

Як повідомляє SSA, ім'я Яків (Джейкоб) стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям 2011 року.

 

«Вже 13-й рік поспіль ім'я Яків очолює список імен для хлопчиків, і перший рік, коли ім'я Софія стало найпопулярнішим ім'ям для дівчаток, змістивши ім'я Ізабелла на другий рядок», – пише SSA в прес-релізі.

 

За повідомленням The Washington Post, 4 з 10 найбільш популярних імен для хлопчиків – біблійні. Туди входять Яків, Ной, Даниїл та Етан.

 

Ілля зайняв 13-й рядок, а Єшуа – 14-й рядок.

 

Жіночі імена включають варіації класичних біблійних імен, Ізабелла – іспанський варіант Єлизавети, матері Івана Хрестителя, займає другий рядок у списку імен для дівчаток.

 

На 5-му місці ім'я Ава (варіант Єви), а на 7-му – Авігаїл (Ебігейл), ще одна героїня Старого Завіту.

 

Лаура Уоттенберг, засновник веб-сайту babynamewizard.com, розповіла Associated Press, що багато батьків обирають саме старозавітні імена з юдейської Біблії, які довго не вживали.

 

«Традиційні біблійні імена були новозавітними – Джон (Іван), Джеймс (Яків), Марія і Єлизавета, – сказала Уоттенберг. – Але сьогодні стали популярними імена зі Старого Завіту, які ігнорували багато поколінь».

Теги:
3526Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант