Українські баптисти служитимуть у штаті Бразилії, де проживає близько 80 % українців

25 11 2016 |

Українські баптисти служитимуть у штаті Бразилії, де проживає близько 80 % українцівВіктор Дубовенко, один з керівників факультету «Зовнішня місія», магістр теології, викладач Української богословської теологічної семінарії (УБТС) розповів про служіння студентів-місіонерів в різних країнах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

В УБТС три роки поспіль успішно відбувається навчання на факультеті «Зовнішня місія». І багато студентів вже побували на місійній практиці, а хтось ще готується.

"Коли приймають людину на факультет зовнішньої місії, то в першу чергу звертають увагу, щоб це був християнин, не молодше 17 років, духовно зрілий, задіяний в служінні місцевої церкви, рекомендований пастором на навчання. По-друге, студент цього факультету повинен мати свідомий поклик до місійної праці в іншій країні", − сказав Віктор Дубовенко.

Він зазначив, що студенти УБТС були у короткострокових поїздках до Індії, Непалу, Казакстану, Таджикистану, Австрії, Польщі. Є такі, що готуються до довгострокової місії у Бразилію.

"Сім’я Аршуліків, побувавши на місіонерському форумі у 2014 році, почули проповідь Анатолія Шміліховсьокого про служіння у Бразилії, і потребу в українській сім’ї, яка б могла служити українцям. Власне, у Бразилії є штат Продентополіс, де проживає близько 80 % українців. Розуміння покликання привело сім’ю Аршуліків вчитись до УБТС. Бог веде їх далі. Вони вивчають португальську, і зараз вже є тристороння домовленість між американською місією, бразильською місією та українськими церквами", − відзначив Віктор Дубовенко.

Через студентів УБТС баптисти хочуть мотивувати українські церкви підтримувати українських місіонерів поза межами країни.

Теги:
406Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант