У Римі відбудеться лекція відомого італійського історика про Голодомор в Україні

30 11 2016 |

У Римі відбудеться лекція відомого італійського історика про Голодомор в Україні4 грудня в Римі відбудеться лекція відомого італійського історика Етторе Чіннелла про великий Голодомор в Україні. Захід відбудеться з ініціативи товариства “Свята Софія” в рамках вшанування жертв цієї трагедії в історії українського народу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

 

Етторе Чіннелла є відомим в Італії дослідником історії Східної Європи, автором книжки про Голодомор “Україна. Забутий геноцид 1932-1933 років”. Його праця є плодом багатолітніх досліджень. На сторінках своєї книги автор наводить багато фактів про штучно створений голод в Україні як розправу радянської влади над українським народом. Книга Чіннелли є одним з небагатьох іноземних досліджень Голодомору.

Українська громада вдруге матиме нагоду зустрітися з професором Чіннелла. Уперше така зустріч відбулася минулого року під час презентації його книжки для української громади.

Зустріч-лекція відбудеться в головному будинку товариства “Свята Софія” (via di Boccea, 478), початок о 12:00.

Теги:
224Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант