В Афінах відкрилася фотовиставка «Афон і Україна – подорож крізь століття»

20 12 2016 |

В Афінах відкрилася фотовиставка «Афон і Україна – подорож крізь століття»18 грудня в Афінах відкрилася фотовиставка директора Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні «Афон і Україна – подорож крізь століття», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Захід пройшов під егідою Посольства України в Греції в культурному центрі Webster University, розташованому в історичній частині Афін біля Акрополя. Організаторами виступили Міжнародний інститут афонської спадщини в Україні (м. Київ) та Асоціація української діаспори в Греції «Українсько-грецька думка» (м. Афіни) за підтримки Вебстерського університету (Webster University) в Афінах і Паломницького центру Української Православної Церкви.

На фотовиставці, присвяченій 1000-літньому ювілею давньоруського чернецтва на Афоні, автор робіт Сергій Шумило представив понад 50 фоторобіт. На знімках можна побачити кадри з життя і побуту афонських ченців, внутрішнє убранство святогірських храмів, архітектуру і види афонських монастирів, скитів і келій, природу святої гори.

Відкрив захід посол України в Греції Володимир Шкуров. Також перед присутніми виступила голова Асоціації української діаспори в Греції «Українсько-грецька думка» Галина Маслюк.

Присутні послухали лекцію про історію святої гори, відбулася презентація видавничих проектів МІАСУ в ході якої комплекти книг, присвячені 1000-річній афонській спадщині, були передані в дар бібліотекам Афінського університету, української недільної школи в Афінах та інших установ.

В рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» захід відвідала група дітей із зони АТО на Донбасі. З вітальним словом перед присутніми виступила координатор проекту Ганна Крисюк.

На завершення заходу директор МІАСУ всім присутнім подарував іконки прп. Іоанна Вишенського Святогорця і Собору всіх Святогірських преподобних.
Теги:
155Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант