Новини


Сортувати матеріали за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом

Сьогодні, 13:21 Україна Коментарів: 0
Неподалік міста Тернополя знаходиться село Драганівка, у якому є католицький монастир францисканок Матері Божої Неустанної Помочі. В цьому монастирі знаходиться притулок для вагітних жінок і малих дітей, котрі не мають можливості жити в своїх родинах, або котрі не мають житла взагалі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кmc.in.ua.

Сьогодні, 12:00 Україна Коментарів: 0
Київський Патріархат нагородив мера Олександрії Степана Цапюка медаллю "За жертовність і любов до України". Міський голова отримав медаль з рук єпископа Черкаського Іоанна 15 січня. Нагородження пройшло в кабінеті градоначальника, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Zlatopil.com.ua.

Сьогодні, 09:14 Україна Коментарів: 0
Глава отдела по связям с общественностью Общественной организации «Аль‑Исра» (Винница) Муса Салим, а также председатель организации Абу Мусаб Бусин недавно встретились с ректором Винницкого государственного медицинского университета имени Н. Пирогова профессором Василием Морозом, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Альраид.

Сьогодні, 08:22 Україна Коментарів: 0
Житомирські рятувальники звернулися до настоятелів житомирських храмів із проханням у проповідях закликати людей до безпечної поведінки під час масових занурень на Водохреще. А у Полтаві священик УПЦ КП взагалі радить утриматись від таких купань, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Zhitomir.info i Vpoltave.info.

Епископ УАПЦ осудил освящение российской военной техники митрополитом УПЦ
Вчора, 17:36 Україна Коментарів: 0
Управляющий Карпатской и Тернопольской епархиями УАПЦ обратился к украинцам с призывом сделать надлежащие выводы в связи с освящением 14 января митрополитом УПЦ (МП) Платоном (Удовенко) зенитно-ракетного комплекса оккупационных войск РФ в Крыму...


Вчора, 15:17 Україна Коментарів: 2

19 января в Кропивницком (бывший Кировоград) традиционные крещенские купания в источнике святого Даниила едва не закончились дракой из-за музыкальной инициативы церковнослужителей УПЦ (Московского Патриархата), сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Zlatopil.com.ua.


Вчора, 14:35 Україна Коментарів: 0
Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», яка об'єднує в основному християн, просить Національну Раду України з питань телебачення та радіомовлення ухвалити остаточне рішення, яке призведе до припинення виробництва і показу на території України програм «Битва екстрасенсів», «Слідство ведуть екстрасенси» та їм подібних, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на НХМ.

Вчора, 13:22 Україна Коментарів: 0
15 января в Симферополе в Культурно-просветительском центре «Файдалы илим» состоялся семинар для мусульманок «Откровенно об интимной жизни: как стать ближе своему мужу». Организатор семинара - Общественное объединение мусульманок Крыма «Буллюр» при Духовном управлении мусульман Крыма, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на ДУМК.

Вчора, 12:00 Україна Коментарів: 0
Незабаром поки єдиний при Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ садочок відчинить свої двері. Садок чекає на діток від трьох до шести років. Розрахована захоронка на 50 місць, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Вчора, 10:17 Україна Коментарів: 0
«Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела» - така назва лекції-презентації, яка відбудеться 24 січня у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського сторінку події у Фейсбуці.

Вчора, 09:15 Україна Коментарів: 0
У виправній колонії №141 м. Копичинці, що в Тернопільській області, нещодавно відбувся турнір з настільного тенісу між представниками адвентистської церкви та місцевими засудженими, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Вчора, 08:24 Україна Коментарів: 0
16 січня в залі засідань єпархіального управління відбулася зустріч єпископа Коломийського і Косівського Юліана, ієрарха УПЦ КП, із військовослужбовцями військової частини А 1267 17-го окремого батальйону РЕБ міста Коломиї Івано-Франківської області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

18 01 2017 Україна Коментарів: 0
19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові відбудеться традиційне загальноміське освячення води за участю священиків різних християнських конфесій, яке очолить цьогоріч Вірменська Апостольська Церква, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на dailylviv.com.

Останні коментарі