АНОНС: видавництво «Дух і літера» представить на І Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» три бестселери (Київ, 30-31 травня)

30 05 2011 |

Видавництво «ДУХ І ЛІТЕРА»


У рамках І Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»


Представляє 3 свої бестселери: перший і другий томи Європейського словника філософій, працю «Регіони великої єресі та околиці. Бруно Шульц і його міфологія» Єжи Фіцовського і книгу видатного сучасного українського композитора Валентина Сильвестрова «Дочекатися музики.


Лекції-бесіди» (із DVD-диском, на якому вміщено усі твори В. Сильвестрова, які обговорюються у книзі).


30 травня, 17.00 – 18.00 – презентація ІІ тому Європейського словника філософій.


Лексикону неперекладностей. До участі запрошені директор видавництва «Дух і літера» Костянтин Сігов, радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, а також знані філософи: Андрій Васильченко, Олег Хома та ін. Під час презентації відбудеться перегляд відеокоментаря про «Словник» французького філолога і філософа, професора Сорбонни Барбари Кассен та документального фільму про М. Мамардашвілі.


Анотація до Словника. Перший том «Європейського Словника філософій», виданий у 2010 р., отримав позитивні відгуки українських експертів і читачів. Зокрема, ця книга стала переможцем конкурсу «Найкраща книга 17 форуму видавців» у Львові, була визнана Книжкою року-2010 в номінації «Софія.


Зарубіжна гуманітаристика» і отримала Премію імені Юрія Прилюка за найкращий редакційно-видавничий проект 2010 у галузі філософії. Другий том Словника, крім перекладів-адаптацій текстів оригінального французького видання, містить низку статей і авторських вставок, яких немає в оригінальному виданні, а також Загальний покажчик статей Словника, який дає змогу простежити зв’язки між основними філософськими неперекладностями та їх українськими відповідниками.


30 травня, 18.00 – 19.00 – презентація книги «Регіони великої єресі та околиці. Бруно Шульц і його міфологія» польського поета і літературознавця Єжи Фіцовського.

 


Представлятимуть книгу львівський перекладач і публіцист Андрій Павлишин, літературознавець Оля Г натюк та головний редактор видавництва «Дух і літера» Леонід Фінберг. У рамках презентації також відбудеться перегляд фільму Войтека Грабовського «Дрогобич» та відеоперфомансу Влодка Кауфмана «В дрогобицькому годиннику» з ІІІ фестивалю Бруно Шульца.


Анотація до книги. Великого прозаїка Бруно Шульца час і обставини прирекли на смерть від ґестапівської кулі та забуття. Проте польський поет і літературознавець Єжи Фіцовський (1924 – 2006) урятував пам’ять про геніального дрогобичанина, упродовж 60 років невтомно шукаючи його земні сліди та інтерпретуючи літературну, графічну, епістолярну й критичну спадщину. Ця книга – опис цієї видатної пригоди духу, своєрідний інтелектуальний детектив, пам’ятник багатокультурному середовищу Галичини, безповоротно
зруйнованому нацистами й комуністами. Збірник усього, що написав Є. Фіцовський про Шульца, адресований шанувальникам літератури та мистецтва ХХ століття, широкому колу читачів, які цікавляться гуманітарною проблематикою.


31 травня, 18.30 – 19.30 – презентація книги «Дочекатися музики» і концерт із творів Валентина Сильвестрова.

 

Книга лекцій-бесід українського композитора Валентина Сильвестрова «Дочекатися музики», російськомовний тираж якої дуже швидко розійшовся серед шанувальників, тепер є й українською мовою. Найкраще свій твір охарактеризував сам автор: «У цій книжці ми розмірковуємо про орієнтири в музиці. Адже музика – це дорогоцінність, а не кат тиші». Органічним доповненням презентації буде концерт із творів Валентина Сильвестрова різних років у виконанні київського ансамблю нової музики «Рикошет» у складі: Михайло Білич – скрипка, Золтан Алмаши – віолончель, Дмитро Таванець – фортепіано, Сергій Пілютиков – художній керівник. Книгу представлятимуть Валентин Сильвестров, Сергій Пілютиков,
Почесний Президент Києво-Могилянської академії В’ячеслав Брюховецький, директор видавництва «Дух і літера» Костянтин Сігов та редактор книги Алла Вайсбанд.


Програма концерту:


1. " 3 багателі"- соло для ф-но
2. "5 серенад"- соло для ф-но
3. "Вісник 1996" - соло для ф-но
4. "28 липня 1750... J.S.B. in memoriam" – соло для віолончелі
5. "Постлюдія"- для віолончелі і ф-но
6. "Миттєвості Моцарта" для скрипки, віолончелі та ф-но


Усі названі книги видавництва «Дух і літера» під час презентацій будуть продаватися за найнижчими цінами!


Адреса: «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12-14 (колишня вул. Івана Мазепи, 28-30)

Теги:
1345Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант