Вінницька єпархія УПЦ КП закликає правозахисників "стати на захист священика, проти якого сфабриковано кримінальну справу"

9 06 2011 |

Управління Вінницької єпархії звернулося до прокурора Вінницької області Олександра Мрихіна, начальника управління Служби Безпеки України у Вінницькій області Сергія Ратієва з проханням взяти під свій особистий контроль справу № 10110070. В УПЦ КП називають цю справу  «незаконним і сфальсифікованим обвинуваченням секретаря Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату отця Ігоря, в миру Сіранчука Ігоря Станіславовича», повідомляє РІСУ.

 

У Вінницькій єпархії просять притягнути до відповідальності осіб, які, як сказано у відкритому зверненні, «винні у фальсифікаціях та недбалому, а по багатьом ознакам замовному, розслідуванні».

 

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії УПЦ КП, слідчі вінницької міліції Буксир Д.М. та Чапалюк Т.Л. сформували сфабриковані матеріали кримінальної справи, яка має усі ознаки замовності. Згідно з нею священик Ігор Сіранчук нібито був причетний до нанесення травми невідомій йому жінці. Справу готують до передачі в суд.

 

У єпархії стверджують, що жодних обґрунтованих доказів причетності священика Ігоря Сіранчука у потерпілої громадянки не було.

 

«Але слідство вирішило ігнорувати очевидну непричетність священика до справи. Не зважаючи на відсутність доказів та повну неузгодженість та велику суперечність у показах обвинувачувачів, справу, яка пролежала більше року на столі слідчого, стахановськими темпами почали допрацьовувати порушуючи при цьому навіть елементарні вимоги кримінально-процесуального законодавства України», – йдеться у зверненні єпархії.

 

Управління Вінницької єпархії звертається до політичних партій, громадських та міжнародних правозахисних організацій, світового українства дати оцінку діям правоохоронних органів Вінниччини.

 

«Розправа над священиком Київського Патріархату не дивує нас, оскільки Київський Патріархат на Вінниччині по багатьом ознакам є гонимою Церквою. За сприяння місцевої влади у нас відбирають храми, нас позбавили можливості бути повноцінно присутніми у ЗМІ, нас ігнорують, коли ми намагаємося дати спростування на наклепницькі статті чи телепередачі. До цього часу релігійне життя на Вінниччині курує Ігор Салецький, який неодноразово порушуючи повноваження держслужбовця зводив наклепи на Вінницьку єпархію, а в юридичних питаннях відверто лобіював інтереси виключно Московського Патріархату. УПЦ КП єдина традиційна конфесія на Вінниччині, якій до цього часу не виділяють навіть відповідну ділянку під Кафедральний Собор Ми не дозволимо негідним людям безперешкодно чинити свої темні справи, прикриваючись законом та правоохоронними органами. Управління Вінницької єпархії УПЦ КП зробить все можливе, щоб про цю негідну справу почув увесь, принаймні україномовний, світ», – йдеться у відкритому зверненні Вінницької єпархії УПЦ КП.

Теги:
325







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
11 червня 2011 22:16

Таваріщ Микулич, зустрічаймося завтра з вами у Кафедральному храмі УПЦ КП у Вінниці і ви мене знайомите з новою дружиною Онуфрія Хаврука. ))) Микулич подібною брехнею ви зайвий раз компрометуєте противників Київського Патріархату. Знаєте історіяю про хлопчика, який жартував із старшими і кричав постіно "вовк-вовк". коли прийшов справжіній вовк йому ніхто не повірив. Так і ваша братва ллє наклеп на духовнество КП, але ж очевидна брехня. Так коли справді зявиться між нами якийсь неблагочестивий священослужитель вам не повірять, бо ви сотні благочестивих обгаджували. Таких як єпископ Онуфрій треба ще пошукати, але він вам не по зубам тому ви і біситеся і зводите на нього наклеп. Єпископа Онуфрія знаю дуже добре особисто. Ви брехун, микулич, а батько брехні - диявол. Тому задумайтеся чиє ви дитя.


10 червня 2011 15:25

"Свобода частково підтримала УПЦ КП на Вінниччині"
Частково - це як? Включила до свого виборчого блоку, який програв вибори?
Онуфрiй Хаврук - це, зауважу, жонатий владика, вiн по овдовiнню знайшов собi нову дружину, з якою й живе до цього часу. Оце так високий духовний зразок!


10 червня 2011 15:09

Микулич, зі "Свободою" ніхто не загравав. І в Свободі не неофашисти, а націоналісти. Це для вашого шовіністичного мислення усі українці фашисти, окрім яничар. А те, що минулого року Свобода частково підтримала УПЦ КП на Вінниччині, коли озвірілі московити хотіли роздерти Вінницьку єпархію по частинам не має у собі чогось поганого. Окрім всього цього за вашим коментарем політичні та релігійні переслідування є нормальними. Стережіться, бо з таким мишленням Господь може вас чомусь навчити.


10 червня 2011 09:37

отець Ігор - цілком адекватна людина, знайомий з ним особисто, тому не вірю в ці "липові" звинувачення стосовно його персони


10 червня 2011 08:54

Не треба іронізувати, сьогодні, отак запроторять за грати отця з КП, а невдовзі можуть і інших з МП, УГКЦ. Для свавілля чиновників божих людей та законів не існує. І не треба всю провину покладати на ВО Свободу. Радикалізм народжується на хвилі соціальної нестабільності та в умовах невирішених національних питань. Треба «без базару» насправді без політичних гасел покращувати життя людей, а не чиновників, як це не звучить смішно, але вже сьогодні.
А ми лише бачимо звинувачення один одного та іронізуємо з приводу проблем священиків та нашого бідного, знедоленого народу.


9 червня 2011 16:46

Менше треба було загравати з неофашистами з "Свободи".


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант