Місіонери УГКЦ з різних країн світу зберуться на щорічний з’їзд у Києві

29 07 2011 |

Близько 30 проповідників з понад десяти країн світу з’їдуться на духовно-формаційний семінар на тему «Теоретично-практична місійність УГКЦ у Вселенській Церкві». Захід, що триватиме чотири дні, розпочнеться 31 липня Архиєрейською літургією у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві, яку очолить глава УГКЦ Святослав (Шевчук).

 

Семінар стане початком щорічних з’їздів місіонерів УГКЦ. «Головною метою заходу є збір усіх наших місіонерів разом, їхнє знайомство між собою та зустріч з Главою УГКЦ. Нам дуже важливо дізнатися більше про реалії місіонерського служіння в різних країнах, бо УГКЦ сьогодні є глобальною Церквою, кожен член якої має бути почутий», – зазначає виконавчий секретар пасторально-місійного відділу УГКЦ о. Василь Поточняк.

 

За словами організаторів, подібні зустрічі допоможуть місіонерам глибше осмислити місійність УГКЦ у Вселенській Церкві. Перед учасниками виступлять Патріарх УГКЦ Святослав, колишній Глава УГКЦ Любомир (Гузар), голова пасторально-місійного відділу владика Йосиф (Мілян). Присутні на семінарі обговорюватимуть, яким має бути сучасний греко-католицький місіонер, чого потребують вірні УГКЦ в світі й чого Церква очікує від місіонерів. Крім того, розглядатимуться питання географії та статистики сучасного українського мігрантства, канонічні та юридичні аспекти місіонерського служіння, способи співпраці греко-католицьких душпастирів з державними установами та громадськими організаціями за кордоном, повідомляє РІСУ з посиланням на Департаменту інформації УГКЦ,

Теги:
1242Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант