Держгірпромнагляд зажадав зупинити будівництво в Почаєвській лаврі через загибель будівельників

4 11 2011 |

Під час будівництва церкви на території Почаївської лаври (Тернопільська обл.) протягом останнього місяця загинуло двоє робітників. Про це повідомили в облуправлінні Держгірпромнагляду, пише Газета.ua.

 

Перший нещасний випадок стався 19 жовтня. Близько четвертої години по обіді, на голову 30-річному будівельнику випадково впав кусок арматури з купола. Чоловік був без каски і помер на місці. В нього залишилося двоє дітей.

 

Другий робітник загинув 31 жовтня. Близько сьомої вечора він впав з висоти на бетонну підлогу. Хлопцю було 18 років – помер також миттєво.

 

В Почаївській лаврі коментувати ці події по телефону відмовилися.

 

„Старший чоловік, наскільки я знаю, був з Франківщини, а молодий хлопець – з-під Почаєва. Останній випадок стався вже затемна. Чому робітники і в вечірній час там працюють – незрозуміло. Будівництво там височезне, а хлопці працюють без страховки і касок – все на свій страх і ризик", — розповів Анатолій Довгалюк, священик православної церкви Київського Патріархату у Почаєві.

 

На вимогу Держгірпромнагляду наразі будівництво храму в Почаєві зупинили, проводять його всебічну перевірку.

 

Як повідомлялось, у Почаєвській лаврі до пізнього вечора ведеться будівництво найбільшої церкви за архітектурою московських соборів.

Як повідомлялось, Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_u-pochajivskij-lavri-za-misyac-zaginuli-dva-budivelniki/408158">Gazeta.ua</a>

Теги:
420







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
3   Magdalina
4 листопада 2011 16:11

Може хтось розтлумачить, чи є у цьому будівництві Титаніка хоч крихта християнської мотиваціїї???
ну це дуже подібно до "найбільшого в Європі" кафедрального собору УПЦ МП, що будується в Голосіївському районі Києва..

а ще мене дратують випікання найбільшої паски на Великдень із занесенням до книги рекордів, виготовлення найбільшого яйця-писанки тощо

таке вже було. Вавилонську вежу пригадуєте? recourse
до речі, і на будівництві Київського найбільшого собору не все добре. Була пожежа в тимчасовій каплиці. Може, то знамення гніву Божого?..


4 листопада 2011 15:51

А до чого Почаївській Лаврі ще одна, "найбільша" церква????
Чия хабарна рука підписала дозвіл на будівництво?
Може хтось розтлумачить, чи є у цьому будівництві Титаніка хоч крихта християнської мотиваціїї???

Дуже шкода загиблих хлопців і їх напевне, злиденні родини.


4 листопада 2011 14:38

кошмар!


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант