АНОНС: зустріч з популярним блогером та прозаїком прот. Олександром Авдюгіним "Творчість-сучасність-священство" (Київ, 22 листопада)

19 11 2011 |

22 листопада, у вівторок, о 19:00 в київській галереї “Соборна” відбудеться зустріч з популярним блогером та прозаїком протоієреєм Олександром Авдюгіним. Тема зустрічі – “Творчість-сучасність-священство”. На вечорі буде також презентовано книгу автора “Господь управит”, видану цього року Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

Як повідомляють організатори, на зустрічі можна буде не тільки неформально поспілкуватися з “Ребриком” (мережевий нік о.Олександра), а й обговорити нагальні проблеми та перспективи православних засобів масової комунікації.

 

Галерея “Соборна” розташована на місці будівництва Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП) по Залізничному шосе, 3, неподалік від станції метро “Либідська”. Вхід вільний.

Протоієрей Олександр Авдюгін – клірик Луганьскої єпархії УПЦ, настоятель храму святих богоотців Іоакима та Анни у місті Ровеньки.

Теги:
2124Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант