Українські Церкви заснували Благодійний фонд "Християнська освіта"

21 11 2011 |

Українські Церкви заснували Благодійний фонд "Християнська освіта"17 листопада за ініціативи Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України засновано Благодійний фонд «Християнська освіта», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Президентом Фонду обрано народного депутата, члена Колегії ХДС Володимира Марущенка, який з 2008 року очолює Громадську раду при Міністерстві.

Головою Опікунської ради став відповідальний за зовнішні зв’язки Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Маркіян Трофим’як.

 

“Ідея створення цього Фонду виникла ще рік тому. Його головна мета – поширення в українському суспільстві християнської освіти та виховання, зокрема, викладання у школах християнської етики. Навколо цього завдання об’єдналися представники церков, які стали засновниками фонду”, – повідомив Володимир Марущенко.

Засновниками фонду «Християнська освіта» виступила Українська Православна Церква (в єдності з Московським патріархатом), Українська православна церква Київського патріархату, Українська греко-католицька церква, Римсько-католицька церква в Україні, Всеукраїнський Союз Церков євангельських християн-баптистів, Всеукраїнський Союз Церков християн віри євангельської – п’ятидесятників, Українська Християнська Євангельської Церква.

“Фонд надаватиме допомогу в реалізації науково-освітніх та виховних програм, що ґрунтуються на християнських цінностях та моралі, підтримку вченим, вчителям, студентам та учням”, – зазначив член Правління фонду Юрій Решетніков.

 

Учасники установчого засідання затвердили Статут, обрали склад Опікунської ради та Правління Благодійного фонду «Християнська освіта», серед яких більшість склали представники церков. Наступним кроком стане офіційна реєстрація фонду в органах юстиції зі статусом неприбуткової благодійної організації.

Теги:
1088Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант