АНОНС: лекція др. Єнні Альварт «Тарас Шевченко в культурній пам’яті України» (Київ, 28 листопада)

28 11 2011 |

Центр польських і європейських студій НаУКМА запрошує на публічну лекцію д-ра Єнні Альварт «Тарас Шевченко в культурній пам’яті України», що відбудеться 28 листопада.

У лекції буде представлено різноманітні академічні прочитання Шевченка і публічні дискусії навколо його особи, а також мету створення цих конструктів у сучасній Україні.

 

Др. Єнні Альварт – співробітниця Центру вивчення історії та культури Центрально-Східної Європи при Університеті Ляйпциґа, фахівчиня з історичної пам’яті та сучасної української культури. Вивчала славістику та історію мистецтва в Ґрайфсвальді, Іркутську, Мінську та Санкт-Петербурзі, стажувалася в Києві та Тбілісі. Результати її досліджень незабаром буде надруковано в книзі «Творити державу з Тарасом Шевченком. Культура спогадів та політика пам’яті в Україні перед та після 1991 р.»

 

Початок: о 16:30

Місце проведення: Центр польських та європейських студій (Київ, вул. Волоська 10, 6 корпус)
Теги:
132







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант