Студенти Ужгородської богословської академії показали в Закарпатському обласному театрі ляльок виставу «Вертеп»

22 12 2011 |

Студенти Ужгородської богословської академії показали в Закарпатському обласному театрі ляльок виставу «Вертеп»21 грудня з благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету, в Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» під керівництвом помічника ректора з духовно-національно-патріотичної роботи ієромонаха Ігоря (Богдана) за участі студентів академії та університету була поставлена новорічно-різдвяна вистава «Вертеп».

 

Як повідомляє прес-служба УУБАКаУ сайту "Богословська освіта і наука в Україні", після молитви та виконання державного гімну України, зі вступним словом до гостей, професорсько-викладацького складу та студентів академії і університету звернувся проректор із навчальної та виховної роботи (інспектор) доктор богослов'я, доцент Сергій Урста, який від іменні отця-ректора привітав усіх присутніх із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

 

Студенти Ужгородської богословської академії показали в Закарпатському обласному театрі ляльок виставу «Вертеп»Відтак розпочалася вистава, яка супроводжувалася співом академічного хору (регент – ієромонах Ігор (Богдан).

 

Зала лялькового театру була заповнена вщент. Серед глядачів були професорсько-викладацький склад, студенти, співпрацівники, а також діти, які прийшли зі шкіл Ужгорода. Під час усієї вистави лунав сміх і оплески за майстерність гри студентів.

 

Після вистави з благословення ректора Ужгородської богословської академії та Карпатського університету архімандрита Віктора (Бедь) проректор з навчальної та виховної роботи доцент Сергій Урста вручив учасникам вистави грамоти та подяки академії і університету за ініціативу та активну участь у житті навчального закладу.

Теги:
1134Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант