Під стінами Лук’янівського СІЗО 50 українських музикантів і літераторів влаштували для Ю.Луценка вертеп

16 01 2012 |

Під стінами Лук’янівського СІЗО 50 українських музикантів і літераторів влаштували для Ю.Луценка вертепБіля стін Лук’янівського СІЗО напередодні Старого нового року прихильники Юрія Луценка влаштували "Зірковий вертеп".Акцію провели близько 50 українських музикантів і літераторів, передає Dt.ua.

Організатором цієї акції став народний депутат Олесь Доній — голова мистецького об'єднання «Остання барикада».
 
Під стінами СІЗО зібралося близько 100 киян, які слухали виступ вертепу у складі Сашка Лірника, сестер Тельнюк, Леся Подерев'янського та інших. Окрім того, під час акції учасників та присутніх вчили танцювати аркан.
 
Нагадаємо, Ю.Луценка було затримано 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.
Теги:
872Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
16 січня 2012 15:43

Молодці, треба підтримувати. Ще й по-християнськи - "у вязниці відвідали". :)


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант