Секретар глави УПЦ архієпископ Олександр: митрополит Володимир «фактично був відсторонений від права участі у Синоді»

29 01 2012 |

Секретар глави УПЦ архієпископ Олександр: митрополит Володимир «фактично був відсторонений від права участі у Синоді»Секретар Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира архієпископ Олександр (Драбинко), який брав участь в останньому засіданні Синоду УПЦ, що викликав багато суперечок в церковному і світському середовищі, підтвердив в інтерв'ю телеканалу ТСН неоднозначність ситуації.

 

Як повідомляє ТСН, слова митрополита Володимира переказав його особистий секретар. «Неоднозначно це рішення сприймає сам митрополит Володимир, оскільки фактично він був відсторонений від права участі у Синоді», — сказав архієпископ з найближчого оточення Предстоятеля УПЦ.

 

Як відомо, на останньому Синоді, що відбувся 26 січня під головуванням митрополита Одеського Агафангела, архієпископа Олександра було усунуто з посади настоятеля Воскресенського кафедрального собору УПЦ, а також позбавлено участі у комісії з тимчасового керівництва Київською єпархією (комісію ліквідовано).

 

Разом з тим керуючий справами УПЦ архієпископ Митрофан, коментуючи ситуацію, повідомив:«Якщо Блаженніший буде незгідний з якимись рішеннями Синоду, коли він у повній мірі повернеться до виконання обов’язків Предстоятеля Української Православної Церкви, він має право подати ці рішення на повторний розгляд, і тільки тоді вони будуть змінені, якщо буде така потреба. А наразі всі рішення Священного Синоду, який відбувся 26 січня, є дійсними і обов’язковими до виконання всім, кого вони стосуються».

Теги:
1172







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
19   Mytar
1 лютого 2012 14:55

Хм...Ну Автофекала/Никаса понятно за что. А Евлалию за что? Что там было, действительно?


18   Вася
1 лютого 2012 13:40

Несущий конструквтиное комментарий? Это что такое? Никогда не видел.
wink


1 лютого 2012 12:47

Если честно, я не поняла. Админ очистил воздух сайта от фриков - но это не значит, что стало плохо, потому что фрики поддерживали баланс сил, поливая КП грязью. Нам надо учиться настаивать на своей точке зрения не за счет унижения оппонента. Если б Евлалия нормально выразила свои претензии админу, а то теперь сидим и строим версии, що це було.
Ок, все, я тему как не относящуюся к топику не развиваю.


1 лютого 2012 12:10

Большинство СМИ содержаться на гранты, уходящие истоками к масонам. Подозреваю, ваш сайт не исключение.


Перед масонами ещё одно слово не написала. Очень хотела, но воздержалась. Ну это в духе истинно православных и каноничных.

Прощайте, будьте здоровы.


"Пущай идёт, воздух будет чище..." Цитата из фильма "Старый Новый год".

Комментарий пользователя Евлалия удален как не относящийся к публикации и не несущий ничего конструктивного.
админ


15   Mytar
31 січня 2012 22:45

http://static.panoramio.com/photos/original/65910582.jpg
Гарна фотка з "формальною прчичною" подій. Просто поетично. Без будь-яких інших смислових натяків.


31 січня 2012 22:14

То до чого плести ваших "смотрящих" у жеках (бо я можу згадати 2004-2005 рр, коли звільняли людей за відмову перераховувати кошти на.. і не ношення майданної симоліки ) і Партію регіонів?

Плетивом із СМОТРЯЩИХ партія регіонів намагається забезпечити собі правильний курс виборців на виборах 2012. Для цього вона не гребує навіть низовими начальниками які у всі часи уважаються винними в не благополучності побуту.
бо я можу згадати 2004-2005 …

краще про наколоті апельсини, та валінкі.
ПР НЕ Є проросійською силою, за виключенням кількох колесніченків.

Від них ще таке чуємо: Юлю підтримує тільки її дочка Женя та Турчинов.
Лідер, (яйцем та вінком битий) теж, сам по собі не постає – його висовують маси, і він робить те що вони вимагають. Це закон який не сьогодні писаний.
Тому скажу: не сумнівайтеся, восени Ви виберете однозначно проросійське.
Люди бувають лібералами тільки у двох випадках:
1. коли вони відчувають в собі значну перевагу над супротивником.
2. коли людина підкорена супротивником.
Але коли людина відчуває противагу у своєму супротивнику, тоді вона є тим ким є, і часто не йде на компроміси, а намагається в жорсткій боротьбі доказати свою зверхність.
Восени переконаєтеся.
Надіюся не будуть тоді знову до причастя стояти в голубих куртках та хустках і беретах з прізвищем (яйцем та вінком битий).

економічні і політичні інтереси Кремля і олігархів з ПР прямо протилежні

Поки що всі вони разом, скільки кому вдається, отримують гроші з України.
А розійдуться коли на сонці засяють вила.
Тоді й (яйцем та вінком битий) постарається одіти маску славного Мазепи, але в нього душу, шамани з Алтаю, забрали. Без неї він лялька.


31 січня 2012 10:35

Оленксандру.

Можливо, ситуація з іконою саме й підтверджує те, що вітер змінився у північному напрямку, і навіть у дрібницях тремтячі раби намагаються підгадати уподобання нової церковної влади УПЦ, орієнтованої на Москву.

То до чого плести ваших "смотрящих" у жеках (бо я можу згадати 2004-2005 рр, коли звільняли людей за відмову перераховувати кошти на.. і не ношення майданної симоліки ) і Партію регіонів? ПР НЕ Є проросійською силою, за виключенням кількох колесніченків. Зрозумійте: економічні і політичні інтереси Кремля і олігархів з ПР прямо протилежні.

Можливо пізніше почнеться боротьба між ставленниками Кремля і нинішньої влади. Поки що, напевне, все відбувається в межах московських нормативів.


12   josyp
30 січня 2012 22:51

Годі, хлопці, "соплі жувати" не ведіться на москальські провокації, прошу всіх вірних посилити молитву за Українську Церкву, за вигнання з Неї содомітів, за очищення від політичної нечисті. Щоб бути православним не обов'язково ставати москалем.

"Нам за щит буде Божеє Слово,
А молитва за вістря меча"


30 січня 2012 22:19

Припускаю, що комусь зараз вигідно переводити на них стрілки в ситуації з УПЦ.

Не можу сказати наскільки вигідно. Можу надати невеличкий факт.
В Лаврі в теплому храмі що знаходиться над Ближними печерами років п’ять стояла на підвіконнику ікона Царських мучеників (того царя, стараннями якого, в Санкт-Петербурзі побудували вперше буддійський храм).
Доступ до ікони був відгороджений столом, на який клали різні ікони для поклоніння. Тобто ікона царям була на видному місці, але прикластися до неї заважав стіл з іншою іконою. Останній раз я бачив цю обстановку 24 січня 2012р.

Зайшовши в храм 30 січня 2012р, побачив невеличку перестановку: ікона Царських мучеників була виставлена на стіл для поклоніння. Вперше за стільки часу.

Зовсім дрібничка: начальника ЖЕКу на Сирці (я живу) зняли. СМОТРЯЩИМ в конторі поставили … Не буду писати звідки, бо Ви вже й так з 2004 налякані.


30 січня 2012 19:10

Олександру
Не всюди, а тільки там де вони є.
А є вони – всюди, правда тимчасово.
Як прийшли з безвісті, так і підуть у безвість


мене перегодували пужалками про "донецьких" ще влітку 2004 р.

Припускаю, що комусь зараз вигідно переводити на них стрілки в ситуації з УПЦ.


30 січня 2012 18:37

Просто щиро дивуюся, як Вам вдається їх всюди "приклепати".

Не всюди, а тільки там де вони є.
А є вони – всюди, правда тимчасово.
Як прийшли з безвісті, так і підуть у безвість.


30 січня 2012 18:14

Sergii Bortnyk

у Вас, певне, пунктик - "донецькі". Просто щиро дивуюся, як Вам вдається їх всюди "приклепати".


30 січня 2012 17:12

Я згадав, як помирав владика Антоній Сурозький. У розпачі від того, що те, що він створював протягом багатьох десятиліть тепер зламано. Може і тут так буде.
А ще мені здається актуальним паралель БМВ з Кучмою. Я цього президента під кінець другого строку перестав зовсім поважати. Але як до влади дорвались донецькі, то зрозумів, які течії він стримував, не виносячи суперечки на широкий загал. Так і з БМВ - його можна критикувати за мякість керування, поки на київському престолі не побачимо "князів Церкви" на кшалт Агафангела чи Іларіона.


30 січня 2012 09:28

Ага, на Ивано-Франковскую..
А чтобы особо не обижался, возведут в сан митрополита Ивано-Франковского.
Это же престижно!


30 січня 2012 06:39

Архиеп.Александр легко отделается - сана не лишат, только выговор вынесут с занесением в личное дело. Авто отберут с климат-контролем, антипростатитным подогревом сидений и отправят на Ивано-Франковскую кафедру.