А.Яценюк запропонував шлях до подолання розколу в православ'ї

26 08 2009 |

Лідер громадської ініціативи “Фронт змін” Арсеній Яценюк заявляє, що Україна має виконати свою історичну місію – створити новий Східноєвропейський простір, центром і столицею якого буде Київ”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі “Фронту змін”, про це А.Яценюк заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер”.

А.Яценюк запропонував шлях до подолання розколу в православ'ї
Він підкреслив, що “Україні постійно пропонують якісь союзи - чи-то із Заходом, чи-то зі Сходом”. “Ми, як країна, здатні самі запропонувати такий Союз”, – переконаний А.Яценюк.

Він зазначив, що “історія Київської Русі – це не лише наше славне минуле, це виклик для сучасної України”. “Тому моя відповідь на 18 років незалежності тільки одна – новий Східноєвропейський простір. Ми можемо пропонувати світу і Європі таку нову конструкцію – простір, де Київ є столицею і центром прийняття рішень”, - додав А.Яценюк. За його словами, створення такого простору - це шлях до подолання “не тільки розколу в православ’ї – це шлях подолання розколу в українському суспільстві”.

А.Яценюк переконаний, що новий Східноєвропейський простір має ініціювати і сформувати саме Україна та її новообраний Президент. “Створення цього проекту – це шанс для нашої держави стати лідером у Східній Європі”, - вважає лідер “Фронту змін”. За його словами, Україна має всі можливості для реалізації нового простору
4112Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
8 лютого 2012 17:45

А ви на дату "новини" звернули увагу?
Думка розумна, тільки хто її може реалізувати?


2   GalynaV
8 лютого 2012 17:37

Ещё один мессия-объединитель появился. И кого на этот раз мы будем перевоспитывать?


8 лютого 2012 16:51

Гарна ідея і не нова. Але говорити гарні слова зараз може будь хто, а от що пан Яценюк робить для реалізації таких слів? Адже його партія і ті сили, що її підтримують, зовсім не сповідують таких ідей. Тож виходить, що пан Яценюк займається пустою демагогією? А реальні справи де?


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант