У київському Інституті релігійних наук відбудеться джазовий концерт «Коли святі маршують»

21 11 2012 |

У київському Інституті релігійних наук відбудеться джазовий концерт «Коли святі маршують»В суботу, 24 листопада, в Інституті релігійних наук в Києві відбудеться джазовий концерт «When the Saints Go Marching In» («Коли святі маршують») за участю Петра Барона (саксофон, Польща) та Марка Токара (контрабас, Україна), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на It.dominic.ua.

Петро Барон (Piotr Baron) – польський джазовий саксофонист, композитор та педагог. Народився у Вроцлаві (Польща). Дебютував як музикант ще в підлітковому віці. Протягом тридцятьорічної музичної діяльності Петро співпрацював з найвидатнішими артистами Польщі, Європи й США. Брав участь у записі більше ніж 80 дисків. Був відзначений нагороджений бронзовою медаллю «Заслуги культури - Gloria Artis», медаллю «Заслуги для Вроцлава» і «Золота Відзнака». Петро Барон викладає джазову гармонію та імпровізацію, саксофон в кількох навчальних закладах Польщі, також читав лекції в Україні, Чехії, США. Веде свої авторські радіопрограми. Активно гастролює зі своїм квінтетом, дає концерти в Польщі та Європі.

Марк Токар – ключова фігура української імпровізаційної музики, контрабасист, син художниці Марти Токар. Народився у Львові, зараз мешкає в Києві. Гастролює по Європі, Азії та Америці, є учасником таких відомих проектів, як Ken Vandermark Resonance Project, Undivided, Five Spot, Four, Varpaj. Інтерв’ю з Марком Токарем на Джаз FM #10. Музикант розповідає про те, як прийшов до імпровізаційної музики, про необхідність знайти власний шлях, про служіння чомусь вищому, про свободу, про проект "Avtokar" і ще про багато всього.

Початок о 18:00. Вхід вільний. Адреса: вул.Якіра, 13, Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві.
Теги:
756Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Публікації розділу
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант