УПЦ КП: на Вінниччині служителі УПЦ (МП) гуртом побили священика УПЦ КП

1 02 2013 |

УПЦ КП: на Вінниччині служителі УПЦ (МП) гуртом побили священика УПЦ КППісля свята Богоявлення у Жмеринському районі в с. Чернятин Вінницької області священики місцевого благочиння УПЦ (МП) на чолі з настоятелем громади в Чернятині побили священика УПЦ Київського Патріархату протоієрея Миколу Васькова, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

 

Причина бійки не називається, але зазначається, що били священика УПЦ КП на очах місцевих жителів, наносячи удари руками і ногами по тілі та по голові з вимогою «покаятися», в іншому випадку "погрожували взагалі знищити".

Священика УПЦ КП захистили місцеві жителі та викладачі сільськогосподарського технікуму. Але після цього він був змушений звернутися до лікарні.

 

На сайті Вінницької єпархії УПЦ (МП) інформація про інцидент відсутня.

Теги:
1217Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
1 лютого 2013 13:17

Скоро групи<...> попів будуть кидатись на всіх і на вся, вибиваючи "покаяння" з тих, хто не в МП на їх "відвічно канонічній" території одночасно цитуючи не тільки Золотоустого, але і Самого Христа нагадуючи що не мир а меч Я приніс у світ, або що Він виганяв торговців з храму... тощо 
Згадалась одна моя знайома.  Буквально вчора розповіла, що недавно не могла потрапити до власного дому, бо сусідський собака, великий чорний псисько, всівся на доріжці до її хати і недвузначно гарчав коли вона наближалась до свого дому.  Оказується, ця порода псів з часом починає "освоювати" і контролювати все більшу і більшу територію, вважаючи її за свою підконтрольну власність, так би мовити, "канонічну" територію.  Після втручання поліції, власників того пса заставили поставити електронну огорожу навколо їх подвір'я: при наближенні до огорожі ошийник видає чималий електричний розряд і пес благополучно находиться на своїй, чуть не написав "канонічній", території...

 

відредаговано
  адмін7   Tim
1 лютого 2013 13:01

Татьяна, УПЦ КП,

вот поэтому Златоуста слушатьсяпо данному вопросу и не нужно. поскольку и до него и после него Церковь предлагала иные методы при встрече с еретиками. и не только с ними wink1 лютого 2013 12:57

Если мне даже Златоуст скажет "прыгни со скалы сей", а я знаю, что "не искушай Господа Бога твоего", то кого мне более слушаться - Бога или человека?
Это его личный теологумен, вписанный тем более в ту эпоху. Мы давно не живем в Византийской империи 4 века. 


5   Tim
1 лютого 2013 12:52

Татьяна, УПЦ КП,

http://www.ispovednik.ru/zlatoust/Z02_1/Z02_1_01.htm

часть 12.

там контекст всёже немного иной.

но ,главное, что Иоанн делая такое "распоряжение" далее продолжает-когда поведут тебя в суд- иди!

т.е. если тебя посадят за это , то сиди и радуйся.

много у нас сокрушителей готовы ещё и посидеть согласно УК за хулиганство или нанесение телесных повреждений ....степени тяжести? сомневаюсь.

 

rк тому же,если память не изменяет, это был самый ранний период творчества святителя. всё исключительно чёрнобелое.  так что ненадо из него делать уж такого варвара))))

 1 лютого 2013 12:29

Иоанн Златоуст учил поступать против канонов, или каноны наплевали на Златоуста?
Или до какой степени Златоуста достали еретики, чтоб он такое брякнул? Или все, сказанное Златоустом, надо вопролощать в жизнь,не сверяя с Евангелием и совестью?


1 лютого 2013 12:29

<...>, назви хоч одну єресь, яку сповідує УПЦ КП.

відредаговано
адмін


2  
1 лютого 2013 12:16

Ещё Иоанн Златоуст сказал :"Освяти свою руку, ударь ертика".А сколько мпешных священников избили авткефалы и униаты в 80-90 хх гг на Галичине?


1 лютого 2013 09:14

Такие вот веселые у нас святки!!!!


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант