Волинська рада церков провела благодійний марафон «Бог багатий милосердям»

4 02 2013 |

Волинська рада церков провела благодійний марафон «Бог багатий милосердям»17 січня Волинська рада церков, Волинська обласна облдержадміністрація та Волинська державна телерадіокомпанія організували різдвяний благодійний марафон «Бог багатий милосердям», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

Захід пройшов увосьме і відбувся у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Цього року у святі взяли участь представники УПЦ Київського та Московського Патріархатів, Римо- та Греко-Католицької Церков, Церков адвентистів сьомого дня, євангельських християн баптистів та християн віри євангельської п’ятидесятників. На виступ кожної конфесії виділялася година часу.

Метою події було зібрати кошти на допомогу дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківської опіки, одиноким престарілим, інвалідам та іншим малозабезпеченим людям області. Охочі могли переказати свої пожертвування на розрахунковий рахунок благодійного телемарафону, а також покласти кошти у спеціальні скриньки, що стояли у драмтеатрі. Концерт транслювався у прямому ефірі обласного телебачення.
Теги:
875Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант