Католики і вірмени відправили екуменічну молитву за всіх захисників України

28 02 2013 |

23 лютого у гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла у Львові відбулась екуменічна молитва за військовослужбовців та їхні родини. Провадив молитовний захід капелан Львівського ліцею ім. Героїв Крут, священнослужитель храму о. Тарас Михальчук, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт храму. 

 

Із привітальним та молитовним словом до курсантів та офіцерів Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на чолі з генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком звернулися о. Гжегош Драус, відповідальний за військове капеланство Римсько-Католицької Церкви, диякон Армен, представник Вірменської Апостольської Церкви, та головний військовий капелан УГКЦ владика Михаїл Колтун.

 

Єпископ закликав молитовну громаду об’єднатися навколо захисту християнських цінностей, культури, народу, пом’янувши тих, котрі присвятили цьому служінню своє життя та відійшли у вічність.

Теги:
582Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Публікації розділу
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант