В УГКЦ видали спеціальні матеріали для душпастирства глухих

28 05 2013 |

Вийшли у світ перші спеціальні видання, присвячені душпастирству глухих, – “Служіння, де не співають пташки” і “Бачити - означає молитися”. У них розміщені документи Католицької Церкви, богословські праці на цю тематику, матеріали конференцій, свідчення людей, які не чують, про сучасні підходи до служіння глухих у Церкві, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Ці брошури є допоміжними матеріалами для проведення семінарів на тему “Глуха людина в житті Церкви”, які організовує Центр душпастирства осіб з вадами слуху “Надія” УГКЦ спільно з Українським католицьким університетом у семінаріях, душпастирських і академічних інституціях УГКЦ. Ці видання також будуть корисними для представлення і популяризування серед широкого кола зацікавлених людей цього спеціального душпастирства, а також для волонтерів такої взаємодії і служіння у Церкві.

За детальнішою інформацією можна звертатися deaf.ugcc@gmail.com
Теги:
761Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант