УПЦ проведе фестиваль православних ЗМІ

25 09 2013 |

УПЦ проведе фестиваль православних ЗМІЗ 30 вересня по 4 жовтня у Києво-Печерській лаврі відбудеться VIIІ Фестиваль ЗМІ православних. Запрошення провести фестиваль у стінах лаври Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП) отримав від намісника монастиря митрополита Павла, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Festzmi.

Провідною темою цьогорічного форуму стане «Система навчання та підвищення кваліфікації співробітників єпархіальних прес-служб та єпархіальних журналістів».

До участі традиційно запрошуються представники всіх єпархій Української Православної Церкви, які регулярно висвітлюють релігійне життя регіону в ЗМІ.

Серед головних подій VIII Фестивалю ЗМІ православних - зустріч з Предстоятелем УПЦ митрополитом Володимиром, майстер-класи, круглі столи за участю провідних журналістів і духовенства УПЦ і РПЦ, презентації інформаційних проектів 2013 року тощо.

 

Попередню програму можна прочитати на сайті події.

Теги:
670Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант