В УПЦ КП спростували причетність до веб-сторінки "Вконтакте" про надання допомоги в оформленні церковного розлучення

10 10 2013 |

Тернопільська єпархія УПЦ Київського Патріархату відреагувала на поширення інтернет-виданнями інформації про те, що в соціальній мережі "Вконтакте" з’явилась сторінка під назвою «Церковне розлучення УПЦ-КП» з пропозицією "надання послуг сприяння та вирішення питань з приводу церковних розлучень у різних конфесіях", повідомляє"Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У зв’язку з обуренням тернополян через появу даної сторінки Вконтакте та для попередження різного роду спекуляцій на цю тему прес-служба Тернопільської єпархії повідомила, що "дана сторінка в соціальній мережі Вконтакте не має жодного відношення ні до Тернопільської єпархії, ні до УПЦ Київського Патріархату в цілому і носить виключно приватний характер".
   
Єпархія також застерігає віруючих та користувачів соціальної мережі Вконтате від користування послугами фізичних осіб, "які начебто надають допомогу в оформленні церковного розлучення". При цьому зазначається, що звернення з надання благословення на повторний шлюб можливі лише через канцелярію єпархіальних управлінь УПЦ Київського Патріархату.

Теги:
771Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант