Мормони проведуть у Києві Всеукраїнський фестиваль класичної музики

31 10 2013 |

Релігійна громада Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) у Києві готує на 1 листопада Всеукраїнський фестиваль класичної музики «Музична пектораль», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

У заході візьмуть участь як професіональні виконавці, так і аматори, як члени мормонської церкви, так і запрошені гості. У програмі фестивалю музика Бетховена, Бізе, Белліні, Рахманінова, Римського-Корсакова, Скорика,  Лятошинського, Ревуцького та інших композиторів.

Фестиваль відбудеться о 19:00 у актовому залі ІV корпусу Київського національного університету технологій і дизайну за адресою вул. Немировича-Данченка, 4 (біля станції метро "Печерська"). Вхід вільний.
Теги:
688Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант