Голова КМДА закликав усі релігійні громади столиці долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників

31 10 2013 |

Голова КМДА закликав усі релігійні громади столиці долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників30 жовтня голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов зустрівся з членами Київської міської Ради Церков і релігійних організацій при КМДА та закликав представників різних конфесій долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

На зустріч зібралися представники православних, католицьких, протестантських, юдейських, мусульманських релігійних спільнот столиці.

У своєму слові до членів Ради Церков Олександр Попов закликав всіх у межах своїх можливостей долучитися до участі у відзначенні цієї ювілейної дати, зорієнтувати релігійні громади на проведення поминальних богослужінь за загиблими. “Також, якщо це можливо, прошу забезпечити супровід загальнодержавної хвилини мовчання церковними дзвонами, яка відбудеться 6 листопада о 12:05″, – додав голова КМДА.

З нагоди визначної події у місті будуть проходити загальнодержавні заходи за участю Президента України, членів Уряду, народних депутатів України, ветеранів Великої Вітчизняної війни, визволителів столиці України, духовенства та громадськості.

Теги:
648Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант