Хор англійців дав концерт у столичному соборі УГКЦ


Хор англійців дав концерт у столичному соборі УГКЦУ Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, що в Києві, у Квітну неділю дав концерт англійський хор «Булава», під диригуванням відомого у світі оперного співака Павла Гуньки, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Концерт було присвячено 200-річчю Кобзаря. Хористи виконали 13 музичних творів на слова Тараса Шевченка, зокрема: «Садок Вишневий», «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Також «Булава» співала архиєрейську літургію.

Хор «Булава» створив і опікується ним Павло Гунька. Пан Павло зібрав у «Булаві» як голоси українських англійців, так і самих англійців. У колективі їх тринадцять. За словами Павла Гуньки, ці англійські співаки зовсім не розмовляють українською, лише знають: "Господи, помилуй". Проте для виконання українських творів і навіть Літургії це не має жодних перешкод.

Як зазначив у коментарі Департаменту інформації УГКЦ Павло Гунька, «Булава» прибула з Лондона спеціально на запрошення глави УГКЦ блаженнішого Святослава. «Ми цілий рік готувалися до свята Вербної неділі», - сказав він.

Оперний співак запевнив, що українські англійці та самі англійці моляться за народ України, щоб він поборов цей важкий період у своїй історії.
Теги:
1038Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант