Священиків УПЦ КП і Римсько-Католицької Церкви, захоплених донецькими бойовиками, вдалося визволити

1 08 2014 |

Священиків УПЦ Київського Патріархату і Римсько-Католицької Церкви в Україні, захоплених донецькими терористами, вдалося визволити з полону. Зараз вони перебувають у безпечному місці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП і Сatholic-media.org.

 

Клірика Донецької єпархії УПЦ КП священика Юрія Іванова, захопленого донецькими терористами, вдалося визволити з полону. Нині він перебуває у безпечному місці. Про це повідомив архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

«Слава Богу! За повідомленням з Донбасу священик УПЦ КП Юрій Іванов, раніше викрадений у Донецьку, зараз вільний і у безпечному місці», - написав владика Євстратій на своїй Фейсбук-сторінці.

Священика Юрія Іванова терористи викрали 8 липня неподалік від будинку, де він мешкав. Він служив у церкві Покрова Пресвятої Богородиці в Петровському районі Донецька. Перед викраденням до нього навідувалися сепаратисти і вимагали, щоб він від свого імені викликав архиєпископа Донецького і Маріупольського Сергія, очевидно,  з метою подальшого викрадення.

 

Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископ Станіслав Широкорадюк також розповів про ситуацію католиків на сході, зокрема про викрадення о. Віктора Вонсовича.

«Зараз вже полюють на католицьких священиків», - заявив єпископ. За його словами, відбувається багато провокацій, духовенство робить все, щоб рятувати людей.

Католицький священик Віктор Вонсович, настоятель парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Горлівці на Донеччині і донецький декан, був затриманий 15 липня. Його звільнили лише 25 липня. Бойовики попередили о. Віктора Вонсовича: якщо він повернеться у Горлівку, буде розстріляний.

Нагадаємо, що духовенство, яке не належить до Московського Патріархату, зазнає гонінь на території самопроголошених республік ДНР і ЛНР.

 

Фото wikipedia.org

Теги:
2089Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант