В Києві відбудеться зустріч голів екуменічних комісій УГКЦ

29 10 2014 |

В Києві відбудеться зустріч голів екуменічних комісій УГКЦ З благословення Предстоятеля УГКЦ блаженнішого Святослава (Шевчука) цьогорічна зустріч голів єпархіальних комісій Української Греко-Католицької Церкви для сприяння єдності християн уперше відбудеться в м. Києві. Планується, що участь у цьому заході візьмуть представники комісій як з України, так і з-за кордону, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

29 жовтня голови комісій зустрінуться з екс-главою УГКЦ блаженнішим Любомиром(Гузаром), Папським нунцієм в Україні архиєпископом Томасом Галліксоном і представниками Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій. Ввечері запланована зустріч з провідними релігієзнавцями та богословами різних конфесій в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського у Києві, на якій обговорюватимуться такі теми, як постійний духовний розвиток представників комісії, екуменічна підготовка та формація майбутніх священиків у семінаріях та вищих школах єпархій.

Очікується, що голови єпархіальних комісій проаналізують ситуацію в єпархіях Української Греко-Католицької Церкви та запропонують орієнтовні плани роботи на 2015 рік, серед яких важливим пунктом буде організація Тижня молитов за єдність християн та презентація нового екуменічного видання комісії.

Наступного дня, на завершення засідань, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ буде проведена спільна молитва за мир в державі та єдність Церкви.
Теги:
401Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант