Глава УГКЦ закликав зробити все можливе, щоб до Різдва звільнити всіх полонених

30 12 2014 |

Глава УГКЦ закликав зробити все можливе, щоб до Різдва звільнити всіх полоненихГлава Української Греко-Католицької Церкви блаженніший Святослав звернувся до всіх, хто насильно утримує полонених, звільнити їх до Різдва Христового. При цьому він високо оцінює ті кроки, які були зроблені у ці дні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Якщо б звільнення усіх полонених сталося до Різдва, гадаю, це був би дуже гарний жест і величезне свято для багатьох сімей. Було б дуже символічно, якби наші військовополонені могли повернутися додому і радісно це Різдво відсвяткувати, адже це свято перш за все родинне», – підкреслив глава УГКЦ.

Святослав просить пригадати, що всі, до кого він звертається, є християнами і проявити такий акт милосердя – перед Різдвом Господнім – надзвичайно важливо.
Теги:
560Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант