У Києво-Печерській лаврі відбудеться пісенний фестиваль колядок

31 12 2014 |

11 січня 2015 року під патронатом намісника Успенської Києво-Печерської лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла під час Різдвяних святок відбудеться Всеукраїнський пісенний фестиваль колядок та щедрівок, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

У програмі фестивалю «Різдвяний передзвін!» братимуть участь хор храму ікони Божої Матері «Живоносне джерело», дитячий хор храму безсрібників Косьми та Даміана Римських «Радуйся», квартет Свято-Ільїнського храму, дитячий хор «Ластівка», сімейний квартет Тарасенків, хорова капела хлопчиків та юнаків «Дзвіночок», тріо солісток Національної філармонії України «Козачка», Академічний камерний хор «Хрещатик».

Фестиваль проходитиме в лаврському соборі Успіння Пресвятої Богородиці.
Теги:
788Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант