У Тернополі відкрився Міжнародний міжконфесійний фестиваль духовної пісні

29 04 2015 |

26 квітня 2015 року в м.Тернополі відбулося відкриття Міжнародного міжконфесійного фестивалю Духовної пісні «Я там, де є благословення». Цього дня хорові колективи та окремі вокалісти співали для тернополян на відкритій сцені Театрального майдану, а в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі відбувся гала-концерт, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

На фестиваль-конкурс до Тернополя приїхало понад 20 хорових колективів, більше 10 вокальних ансамблів та солісти з різних міст України, а також з Польщі, Естонії, Румунії, Словенії, Іспанії, Чехії, Нігерії. Особливістю цього фестивалю є те, що організатори запросили тернополян та гостей міста взяти участь у фестивальному дійстві в українських вишиванках.

Розпочався фестиваль спільною молитвою за Україну, мир, спокій, добробут її громадян.

Архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор, ієрарх УПЦ КП, благословив організаторів, учасників та глядачів, звернувшись до них зі словами: "...Цей рік не є простим для України, ми переживаємо важкі часи у зв'язку із агресією нашого сусіда і його намаганням знищити українську державу. У цей час ми вдячні всім тим, хто приїхав з інших країн помолитися з нами та попросити у Господа благословення та миру... Нехай ніколи не буде у нас більше війни і на нашу мирну землю приїжджають гості, відчути нашу любов, яку українці мають до кожного народу, який приходить до нас з миром. Нехай благословення Боже буде з усіма нами".
Теги:
365Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант