У гарнізонному храмі УГКЦ представили виставку малюнків дітей воїнів АТО

17 06 2015 |

У гарнізонному храмі УГКЦ представили виставку малюнків дітей воїнів АТОПрихожани та гості Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла у Львові мають змогу милуватися малюнками дітей військовослужбовців, які захищають суверенітет України на сході держави. Виставку найкращих патріотичних дитячих малюнків представили у храмі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Раніше у Львові під егідою Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації проходив великий соціальний проект «Мій тато захищає Україну». До нього також залучили координаторів від кожної силової структури. Від Збройних сил України співорганізатором проекту виступив Львівський будинок офіцерів. 

 

«Одним із елементів цього проекту був конкурс малюнку серед дітей учасників АТО. Протягом місяця діти виконували роботи, здавали їх, роботи оцінювала конкурсна комісія, яка визначила місця», – зазначив Віталій Провозін, директор Львівського будинку офіцерів.

 

Переможницею конкурсу патріотичних малюнків стала дівчинка із Золочівського району з яскравою ілюстрацією «Моя квітуча Україна».

Теги:
278Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант