Молодь УПЦ КП видала «Молитовник для дітей» з ілюстраціями в іконописній техніці яєчної темпери

19 06 2015 |

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у видавництві «Братське» вийшло друком унікальне видання «Молитовника для дітей» з ілюстраціями Мар’яни Качмар (Фляк), виконаними в іконописній техніці яєчної темпери, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У виданні містяться найголовніші і найперші молитви: «Трисвяте», «Отче наш», «Богородице Діво», «Достойно є», молитва до ангела-охоронителя, молитви за батьків і рідних, за недужого, за померлих та ін.

Переглянути електронні фрагменти видання можна за посиланням issuu.com/bratske...

Молитовник для дітей / Упор. Ю. Березенко; худож. М. Качмар. — К.: Братське, 2015. — 48 с.: іл.

Ціна – 40 грн.

Замовити «Молитовник для дітей» та інші книжки видавництва «Братське» можна за телефоном (098) 435-53-10, (095)010-35-46 або написавши на електронну скриньку agape.kyiv@gmail.com
Теги:
392Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант