В Ужгороді просять дозволу на будівництво церков УПЦ КП і УАПЦ

6 10 2015 |

В Ужгороді просять дозволу на будівництво церков УПЦ КП і УАПЦРелігійні громади міста активно почали лобіювати будівництво храмів в обласному центрі Закарпаття. Про це повідомив міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Закарпаття.net.ua.


«Це питання потребує обговорення громадськості. До мене звернувся владика Кирило про побудову автокефальної церкви на території, де минулого року встановили хрест прихожани їхньої єпархії. Це серйозне питання, мова йде про зелену зону», – наголосив Віктор Погорєлов.

Також до міської влади звернувся владика Варсонофій (від Української Православної Церкви Київського Патріархату), який просить надати землю для собору.

В Ужгороді п’ять років діяв мораторій на виділення землі, проте торік він був знятий і всі земельні питання наразі актуалізувалися.

Теги:
531Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант