У Харкові католики разом з православними влаштували різдвяний вертеп, з яким вирушили на фронт

11 01 2016 |

У Харкові католики разом з православними влаштували різдвяний вертеп, з яким вирушили на фронтПодорож сходом України студенти Українського католицького університету зі Львова розпочали з Харкова. Свій вертеп вони показали 9 січня 2016 р. в Свято-Дмитрівському храмі Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу єпархії.


Сюжет про народження Ісуса Христа інтерпретований авторами сценарію з відбиттям "сучасних політичних реалій українського життя: війни з Російською Федерацією, загарбницької політики президента Путіна, ототожнюваного з царем Іродом, героїчного захисту і звільнення рідної землі від окупантів".

 

На цьому тлі розкриваються євангельські мотиви перемоги світла над темрявою,  добра над злом. Вертеп стверджує ідею неминучости перемоги християнських цінностей, а отже й перемоги українського народу над агресорами.

 

У Харкові католики разом з православними влаштували різдвяний вертеп, з яким вирушили на фронтВелика кількість людей зібралася на богослужіння й виставу. Парафіяни Свято-Дмитрівського храму й гості із вдячністю вітали студентів УКУ й разом проспівали кілька колядок. Настоятель храму митр. прот. Віталій Зубак висловив подяку студентській корпорації УКУ за громадянську мужність і талантовите розкриття завжди актуального змісту різдвяних свят.

 

10 січня на світанку харківські волонтерські групи «Вільні люди», «Доброчинець» вирушили разом із львівським вертепом в зону фронтових дій, аби зустрітися з українськими вояками й привітати їх із Різдвом Христовим.

Теги:
404Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант