Українки виконали у Youtube колядки мовою жестів

12 01 2016 |

Українки Ольга Цивінда й Ніка Прохорчук виконали колядку “Ой, радуйся, земле” та щедрівку “Щедрик-щедрик, щедрівочка” мовою жестів. Відео вони виклали у Youtube, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.
“Ми вирішили виконати традиційні українські колядки і щедрівки жестовою мовою. Це наше виконання відомого у світі Щедрика. Співала Оля Цивінда, жестова мова — Ніка Прохорчук. А надихнула нас Анна Блощинська і її недільна школа “Чути серцем”, — йдеться у описі відео.

Нагадаємо, українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічали Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Християни інших країн — католики, православні, протестанти — святкують Різдво 25 грудня.
Теги:
627Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант