При Дніпропетровській міськраді створять дорадчий орган з представників церков

1 03 2016 |

При Дніпропетровській міськраді створять дорадчий орган з представників церковПри Дніпропетровській міськраді створять дорадчий орган, у склад якого увійдуть представники християнських церков міста. Це питання було погоджено 19 лютого на зустрічі священнослужителів, які входять до Ради християнських церков (РХЦ) Дніпропетровської області, з мером Дніпропетровська Борисом Філатовим, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

Зустріч була ініційована служителями Ради для обговорення спільного плану дій щодо співпраці церков міста із владою з метою поширення християнських цінностей у суспільстві. Зокрема, пастори запропонували протягом року провести загальноміські служіння на центральній площі міста – на Пасху, на міжнародний День батька, і на День подяки у жовтні. Також мова йшла про те, щоб у міській раді періодично проводити молитовні сніданки.

Як зазначив старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровської області, єпископ Михайло Мокієнко, який зараз очолює  РХЦ, це була перша зустріч представників церков із діючим мером міста: «Борис Філатов добре сприйняв нашу пропозицію, щоб при міськраді було створено дорадчий орган, у склад якого увійдуть представники від Ради християнських церков, - каже  Михайло Мокієнко. - А також охоче погодився на пропозицію зробити такі зустрічі регулярними».

Наступна нарада представників РХЦ із міським головою Дніпропетровська запланована на березень 2016 р.

Рада християнських церков Дніпропетровської області була створена у 2012 році.  До її складу входять представники дев’яти  конфесій - ЦХВЄУ, ЄХБ, АСД, УГКЦ, Харизматична церква Дніпропетровська, Римо-Католицька Церква, УПЦ КП, Союз вільних церков християн євангельської віри, Німецька Євангельсько-Лютеранська церква.

 

Теги:
309Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант