Влада Кіровограду знайде місце для кафедрального собору УПЦ КП

21 03 2016 |

15 березня 2016 року єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, УПЦ КП, зустрівся з міським головою Андрієм Райковичем. Під час спілкування було обговорено ряд актуальних питань, серед яких – будівництво кафедрального собору, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

 

Зокрема, владика Марк звернувся до міського голови з проханням щодо виділення земельної ділянки під будівництво кафедрального храму.

«Ви вже не перший міський голова, до якого ми звертаємося з проханням про виділення земельної ділянки під будівництво кафедрального собору, – відзначив владика Марк, – проте ніхто з попередніх очільників міста допомогти нам у цьому не зміг».

У свою чергу, Андрій Райкович запевнив, що візьме питання під особистий контроль.

«Я дам доручення профільному заступнику, аби він проаналізував наявні у місті земельні ділянки та надав інформацію про те, які з них вільні. Коли ця робота буде виконана, ми зустрінемося знову, і я прозвітую вам про її результати. Я певен, що разом ми знайдемо належне місце у Кіровограді, де можна буде збудувати кафедральний собор Київського Патріархату» – запевнив міський голова.

Теги:
495Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант