Київський симфонічний оркестр і Національна академічна капела «Думка» виконають ораторію Генделя «Ізраїль в Єгипті»

28 03 2016 |

Київський симфонічний оркестр і Національна академічна капела «Думка» виконають ораторію Генделя «Ізраїль в Єгипті»28 березня у столиці відбудеться концерт Київського симфонічного оркестру і хору Національної заслуженої академічної капели «Думка» за твором Генделя «Ізраїль в Єгипті», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еcbua.info.

В ораторії Г. Ф. Генделя «Ізраїль в Єгипті» яскраво змальовано події епічного масштабу. Текст узято з книги Вихід - другої книги Біблії.

Київський симфонічний оркестр і хор разом з Національною заслуженою академічною капелою «Думка» виконає цей твір мовою оригіналу – англійською. Український переклад буде виведено на великий екран.

Концерт відбудеться у понеділок, 28 березня, у церкві «Дім Євангелії» на вул. Щекавицькій, 2/8 у Києві.

Солісти – Анжеліна Швачка і Михайло Багмут.

Вхід вільний. Перед концертом - о 18.30 - диригент Вес Дженсен виступить з лекцією. Концерт розпочнеться о 19.00. Організатори радять приходити раніше, щоб зайняти місця.
Теги:
529Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Публікації розділу
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант