Єпископи УПЦ КП і УАПЦ обговорили в Закарпатській ОДА подолання церковного розділення

21 04 2016 |

Єпископи УПЦ КП і УАПЦ обговорили в Закарпатській ОДА подолання церковного розділення4 квітня відбулася робоча зустріч епископів УАПЦ і УПЦ КП з заступником голови Закарпатської ОДА – керівником апарату Олександром Петіком – на його запрошення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УАПЦ.

 

Участь у заході, що проходив у приміщенні Закарпатської ОДА, взяли владика Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ, секретар єпархіального управління цієї єпархії протоієрей Сергій Урста та старший референт керуючого єпархію читець Максим Бережний. З боку УПЦ КП були присутні єпископ Варсонофій Руднік, керуючий Закарпатською єпархією УПЦ КП та секретар єпархіального управління даної єпархії протоієрей Сергій Ємець.

На зустрічі були обговорені питання щодо реєстрації статутів релігійних громад Карпатської єпархії УАПЦ, подолання розділення українських православних в Україні.

 

Участь у заході також взяв начальник відділу національностей і релігій Закарпатської ОДА Анатолій Салай.

Теги:
455Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Публікації розділу
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант