Архієпископ УАПЦ відвідав зону АТО

10 05 2016 |

Архієпископ УАПЦ відвідав зону АТО5-7 травня архієпископ Тернопільський і Подільський Мстислав у супроводі духовенства Тернопільської єпархії відвідав зону АТО, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УАПЦ.

На Луганщині владика відвідав воїнів-захисників 44-ї артилерійської бригади.

У першій поїздці владику супроводжував благочинний м. Тернополя, капелан митр. прот. Петро Скрип. Священослужителі передали військовим допомогу, яку зібрали раніше у храмах Тернопільської єпархії УАПЦ.

Після загальної молитви архіпастир привітав командира бригади та воїнів зі святом Христового Воскресіння і вручив іконки Чудотворного образу Матері Божої Тернопільської.

На завершення владика Мстислав побажав усім міцного здоров’я та бути незламними духом. В свою чергу воїни подякували духовенству та усім хто долучився до збору вантажу і закликали не бути байдужими до долі українського народу.
Теги:
452Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант