У Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться лекція-презентація "Літургія: як подолати розрив між теорією і практикою?"

17 05 2016 |

У Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться лекція-презентація "Літургія: як подолати розрив між теорією і практикою?"26 травня у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості відбудеться лекція-презентація від протоієрея Андрія Дудченка "Літургія: як подолати розрив між теорією і практикою?", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Протоієрей Андрій Дудченко — православний священик, клірик УПЦ (МП), публіцист, редактор інтернет-журналу “Київська Русь”. Здавна цікавиться історією і розвитком православного богослужіння, літургійним богослов’ям та відродженням. Автор декількох книг про православне богослужіння та багатьох статей на літургійні і пастирські теми. Служить у Спасо-Преображенському соборі УПЦ в Києві. Досліджує теологію протопресвітера Олександра Шмемана.

Тези лекції та обговорення:
- Чи все гаразд в нашому богослужінні? В чому його мета? Чи завжди ми говоримо Богу правду, коли молимося?
- Літургія - “спільна справа” чи засіб освячення? Як повернутися від індивідуалізму до соборного виміру літургійної служби?
- В чому може полягати відповідальність вірян щодо літургії?
- Зміни в літургійній практиці не тільки є можливими, вони постійно відбуваються. Що це за зміни? Які зміни можна вітати?

Презентація книг "Божественна Літургія. Путівник" та "Сповідь і Причастя" видавництва "Дух і Літера".

Час 17:00 - 19:00. Реєстрація на захід: https://goo.gl/tGV9KE
Теги:
443Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант