Глава УГКЦ висловив свою солідарність з журналістами, які пишуть правду

25 07 2016 |

Глава УГКЦ висловив свою солідарність з журналістами, які пишуть правдуГлава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав висловив свої думки стосовно вбивства у Києві журналіста Павла Шеремета, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Сьогодні, у день, коли з ним прощаються в Києві, з одного боку, ми молимося за вічний упокій слуги Божого Павла, а з іншого – висловлюємо нашу солідарність з усіма журналістами. До тих, хто його сьогодні супроводжує в останню путь, прагну сказати слова: «Не бійтеся говорити правду, бо тільки тоді ми зможемо побороти і перемогти тих, хто підняв руку на життя Павла Шеремета», – закликав Предстоятель УГКЦ.

«До всіх вас я б хотів звернутися словами святого Папи Івана Павла II: «Не бійтеся!» Гадаю, цей злочин справді мав на меті налякати всіх тих, які говорять правду про болючі і невигідні складні питання нашого життя і ширшого контексту відносин між державами. Зокрема, коли мова йде про відкриту агресію проти України», – сказав він.

 

Глава УГКЦ висловив своє сподівання на незалежне і швидке розслідування цього вбивства. «Убивці повинні бути названі і покарані. Інакше – такий тероризм і розхитування ситуації продовжиться», – сказав Святослав.

Він також висловив своє глибоке співчуття родині «невинно вбитого журналіста Павла».

Теги:
213Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант