У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів УГКЦ

9 08 2016 |

У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів УГКЦ21 серпня при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів. Захід проходитиме в рамках IV Всецерковної прощі до Патріаршого собору 18-21 серпня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

З’їзд катехитів приурочений до 25-річчя легалізації УГКЦ і початку катехитичної діяльності в Україні. Під час З’їзду катехити матимуть змогу дізнатися про новітні способи катехизації, а також особисто зустрітися з главою УГКЦ Верховним архієпископом Святославом та екс-главою УГКЦ архієпископом Любомиром.

 

У рамках цієї події передбачена також і культурна програма, під час якої гості Києва матимуть екскурсію столицею України.

Теги:
182Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант