В Луцьку відзначили 100-ліття «Щедрика»

27 10 2016 |

В Луцьку відзначили 100-ліття «Щедрика» 21 жовтня у Художньому музеї в Луцьку відбулась зустріч з Валентиною Кузик, доктором мистецтвознавства, яка розповідала про український шедевр «Щедрик» в опрацюванні Миколи Леонтовича, який працював над «Щедриком» протягом усього життя, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рrostir.museum.

В основному викладений Валентиною Кузик матеріал не був досі опублікований, а тому став прем’єрою і відкриттям для усіх присутніх.

Працівники Художнього музею були вдячні участі у зустрічі вокальному квартету «Автограф» та вокальному ансамблю «Імпреза» під керівництвом Катерини Панасюк.

Щедрик - найпопулярніша різдвяно-новорічна українська мелодія - обробка давньої української новорічної щедрівки, знана не тільки в Україні, але й у всьому світі під назвою «колядка дзвонів» (англ. Carol of the Bells, Ukrainian Bell Carol, Ukrainian Carol).

 

Уперше «Щедрика» виконав хор Київського університету 1916 року, коли композитор працював у Києві.

Теги:
179Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант