Для профілактики пограбувань поліцейські Рівненщини будуть чергувати поблизу храмів

2 11 2016 |

Для профілактики пограбувань поліцейські Рівненщини будуть чергувати поблизу храмівПісля виявлення чергових спроб пограбувань церков в регіоні, в поліції Рівненської області заявили про встановлення чергувань біля храмів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

У зв’язку с останніми пограбуваннями правоохоронцями розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за частиною 1 статті 194 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає штраф або виправні роботи на строк до двох років, або до трьох років позбавленням волі.

Як зазначає сайт УПЦ, на Рівненщині злочинці вже декілька років грабують храми безкарно. Тільки за минулий рік було здійснено більше двадцяти актів вандалізму та пограбувань храмів, жоден із злочинців до цього моменту не поніс належного покарання.

За повідомленням відділу комунікації управління Національної поліції у Рівненській області, відтепер поліцейські спільно з громадськими формуваннями нестимуть службу поблизу храмів Рівненщини, щоб унеможливити подальші крадіжки з церков.
Теги:
158Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
1   13moiseev
2 листопада 2016 18:10

Да вы что?!??! С какого такого перепугу? Или втык дали со стороны Киева и народ решил ХОТЬ КАК ТО попытаться урегулировать ситуацию? Ну, и на том Слава Богу. Главное что бы это принесло хорошие плоды.


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант