Запорізький митрополит УПЦ закликав громадськість спільно позбуватися корупції і не осуджувати

9 11 2016 |

Нещодавно опубліковані електронні декларації представників влади і держструктур викликали «вибух» обурення серед українців У своєму відеозверненні митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко), ієрарх УПЦ (МП), закликав громадськість спільними зусиллями позбуватися корупції і не осуджувати, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

«Наше суспільство уражене страшною виразкою: виразкою корупції. Тільки ми, всі разом можемо позбутися від цього недугу», – підкреслив архієрей.

 

Крім того, що самому потрібно не бути учасником корупції, не давати приводу її здійснювати іншим людям, слід їй протидіяти чеснотами: «Ми можемо звернутися до цих людей, подивитися навколо себе, на хворих людей, дітей, які потребують складних дорогих операцій. Ми їм теж можемо допомогти: усі разом».

 

Владика також закликав українців не засуджувати нікого. «Засудження – це страшний гріх. “Не судіть, і не судимі будете”, – говорить нам Христос. Засудивши людину, ми впускаємо в своє серце ворога роду людського. Чи потрібно нам це? Ні, ні в якому разі, – сказав архієрей. – Тому я хочу звернутися до кожного з вас: захистимо нашу країну від гріха і будемо разом намагатися зцілювати наше суспільство від тих соціальних виразок, якими воно уражене».

Теги:
293Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант